Skocz do zawartości
Forum

Czy to ciąża?


Gość Klaudiaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam cykle 26 dniowe,ostatnią miesiączkę miałam 27.08.2013r.Od 5 dni mi się spóźnia..
Stosunek odbył się 1.09.2013r. Staramy się z narzeczonym o bobaska.
Od tygodnia bolało mnie podbrzusze jednak od 2 dni ból ustał,zaczęły mnie boleć piersi i swędzieć brodawki,również zaczęła mnie boleć głowa,gdy robię się głodna od razu mam nudności niektóre zapachy mnie odrzucają. 19 robiłam test koło godziny 17 i druga kreska była delikatnie różowa w sumie to bardziej biała i rano jak wstałam to była już jaśniutka i ledwo widoczna a około godziny 12 zniknęła całkowicie... Brzuch mam lekko napięty i dół brzuch taki wpuklony. Nie wiem co to może oznaczać.Jak myślicie może być to ciąża?

Odnośnik do komentarza

~Klaudiaa Witaj.
Byłam w podobnej sytuacji jeśli chodzi o objawy bolały mnie piersi, byłam strasznie zmęczona, do tego jeszcze zawroty głowy i spóźniająca się miesiączka. Zrobiłam test i było tak jak u ciebie 2 kreseczka ledwo widoczna a później zniknęła więc dla pewności powtórzyłam test i wykazała 2 grube wyraźne kreski :) Teraz spodziewam się synka :) Już nie mogę się doczekać :) Radziłabym Ci powtórzyć test lub udać się do ginekologa. Pozdrawiam cieplutko :)

http://www.suwaczek.pl/cache/a4f8c45232.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdv5l3o2tv5.png]Tekst linka[/url][url=

Odnośnik do komentarza

Witam,

Ja juz nie mam miesiaczki miesiac ... testy zrobilam jeden wieczorem drugi rano oba wykazaly ciaze ponadto lekarz ja potwierdzil. Podbrzusze boli mnie juz mniej jednak jestt to bol podobny do bolu miesiaczkowego tak samo jak ty mam bol piersi , jestem senna i przez te uczucia wymiotne nie jestem w stanie patrzec na jedzenie a co dopiero gdy czuje jego zapach-"naciaga" mnie na wymioty. Zrob test jeszcze raz .. ja zrobilam go wlasciwie 3 tyg po stosunku , objawy zaczely sie 2dni przed terminem miesiaczki...

Odnośnik do komentarza

~klaudiaa czy Ty opisujesz jeden test? Tzn. Na początku widziałaś bladą kreskę, a później podeszłaś do tego samego testu i nic nie widziałaś? Zdaje się, że testy po 10 minutach już mogą mieć przekłamany wynik. Jeżeli widziałaś choćby najbledszą kreskę po 5 minutach, to ja obsrawiam ciążę :) zrób betę, lub powtórz test z rana za dwa dni. A może już wszystko się wyjaśniło?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...