Skocz do zawartości
Forum

A może są mamusie z Bydgoszczy?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nati_Mamuśka

Cześć Dziewczyny,
jestem na początku tej drogi :) to już prawie 5 tyd, 8.10 mam dopiero pierwszą wizytę u ginekolog.
Powiedzcie mi czy cały czas odczuwałyście bóle podbrzusza? jeszcze kilka dni temu rwało jak smok, a teraz uspakaja się ta dolegliwość.
Dzięki Kochane za odp.

Odnośnik do komentarza

Hej Nati!!! ja również miałam bóle podbrzusza, ale obyło się bez leków, przeminęły (rzeczywiście też miałam zgodę lekarza na wspomaganie się No-Spa), trzymam kciuki za Was:)

Izaiza!!! przepraszam Cię, ale od 2 dni nie mogę wejść na moją pocztę parenting, widzę, że odpisałaś, ale żadnej wiadomości ze skrzynki nie mogę otworzyć, mam nadzieję, że to przejściowe!

http://suwaczki.maluchy.pl/li-69539.png

http://www.suwaczki.com/tickers/2nn3qqmz997tzpl7.png

Odnośnik do komentarza

Hej ja też z Bydgoszczy ;) z tym że to już koncowka ciąży, termin mam na dzisiaj. Ale nie zapowiada się żeby córeczka wyszła na świat :(.

Co do bóli ja też miałam na początku ciąży.. myślałam że są na okres ale trwały i trwały i trwały... ale nie brałam nic przeciwbólowego :).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Sory Dziewczyny, ale mam dzisiaj jakiś dołek :( martwię się, że jakby mniej mnie brzuch boli, piersi dalej tkliwe. Wizyta dopiero 1,5tyg chyba zwariuje do tego czasu. Chcę już usłyszeć, że wszystko jest OK :)
Ciągle biegam do toalety i patrzę, czy jest "czysto"...
Wiem, że nie mam się na razie czym martwić prawda?
Kolorowych snów Kochane

Odnośnik do komentarza

Nati, ja miałam dokładnie tak samo.. piersi też bolały i to mocno. To są normalne objawy, nie ma czym się martwic :). A ja byłam dziś zwiedzić porodówke w naszej 2ce.. wszystko takie nowe i czyste.. full opcja - pilki, jakieś specjale pufy ( nie pamietam jak sie nazywaja ), wanna, w kazdej sali porodowej lazienka.. No ale niestety córcia nadal nie wybiera się na drugą stronę brzucha.. :( Powiedziałam położnej że niedługo tu "wpadne" :D. Jak bedzie po wszystkim to dam Wam znac czy warto tam rodzic czy nie.. ;)

Odnośnik do komentarza

Hejoo:) Mieszkam od urodzenia w Bydgoszczy i jestem według ostatniej wizyty w 31 tygodniu ciąży, zastanawiałyście się już gdzie chciałybyście rodzić? I kiedy szykować ta cała wyprawkę dla maluszka? Nie chce robić tego za wcześnie ale już się nie mogę doczekać prania tych ubranek:) I kupowania tego wszystkiego. Kiedy wy zamierzacie to robić?

A co do bóli tez przez to przechodzę, od początku ciąży męczyło mnie podbrzusze, ale nospa działała cuda:) a piersi niestety bolą mnie cały czas, teraz wiadomo dolegliwości są na długiej liście ale damy rade, kobitki twarda płeć:)

Odnośnik do komentarza

Myślę ze każdy szpital ile pozytywnych opinii ma tyle negatywnych. Ja mieszkam na kapuściskach i mam bardzo blisko Szpital Miejski potocznie zwany dwójka. Poza tym moja mama w nim mnie rodziła i moje rodzeństwo.
Ale myślę ze warto wybrać taki szpital który ewentualnie ma intensywna terapie noworodkową. Z tego co mi wiadomo to tylko właśnie szpital dwójka ma taki oddział i szpital biziel.
Wiadomo lepiej się nie nastawiać na czarny scenariusz, ale jakoś mnie to uspokaja ze szpital jest dobrze wyposażony.
Poza tym wszystko zależy na jaki personel się trafi, mi przyszło w 16 tygodniu ciąży leżeć na patologi ciąży(w 2) i babeczka w rejestracji była tak zajebiście nie miła ze miałam ją ochotę za kudły wytargać:)

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzp07wogzgl6oq.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny.
Jestem w 10 tc. Jest to moja druga ciąża. Co do szpitala to już mam wybrany - będę rodzić w MSWiA. Po pierwsze mam tam blisko, a po drugie pierwszą córeczkę też tam rodziłam i było naprawdę super. Prawie jak na wakacjach tylko wyżywienie kiepskie :) I lekarze i położne przemili, zawsze z uśmiechem. Czyste pojedyncze sale porodowe, sale poporodowe z łazienkami, z kącikiem do przewijania dzieciaczków.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...