Skocz do zawartości
Forum

Trzy pęcherzyki ciążowe


Gość nestish

Rekomendowane odpowiedzi

witam jestem z 7 tyg ciazy wczoraj bylam na usg.doktor dostrzegla 3 pecherzyki ciazowe,w jednym bije serduszko-i jest najwiekszy 2 i 3 sa mniejsze i nie widac nic w nich,mam pytanie wiec takie czy moze pojawic sie cos jeszcze w nich?czy moglo dojsc do zaplodnienia pozniej niz w 1 pecherzyku

Odnośnik do komentarza

czy już wiadomo jak tam Twoje "pęcherzyki"???minęły z tego co widzę 2 tyg. pewnie juz wiesz co sie dzieje.
Tak z mojej wiedzy, może być tak, bo ja miałam też jeden pęcherzyk bez widocznego zarodka, drugi dobrze rozw. z serduszkiem. Niby drugi miał się wchłonąć, a teraz jest 25 tydzień ciąży bliźniaczej 720 i 710g dzieciątek :)

powodzenia!!!!

Odnośnik do komentarza

Witam mam pytanie czy któraś może miała tak samo??. Byłam na usg i gin stwierdził, że jestem w 7 tygodniu ciąży(jeden pęcherzyk ciążowy). Następną wizytę miałam za 3 tygodnie po usg gin stwierdził obumarcie ciąży. Dostałam skierowanie do szpitala na łyżeczkowanie;((. Rano w szpitalu byłam ponownie na usg i lekarz pokazał mi 3 pęcherzyki ciążowe wszystkie o podobnych prawie rozmiarach ale niestety wszystkie martwe;(((.Lekarz ze szpitala spytał się mnie czy gin stwierdził ciąże bliźniaczą.? Moja lekarka jak to zobaczyła to się tłumaczyła, że u niej na usg był tylko jeden pęcherzyk. Czy jest możliwe, że mogła to przeoczyć,czy dwa pozostałe pojawiły się w późniejszym czasie.????? Proszę o odpowiedz, gdyż jestem bardzo załamana..;(((

Odnośnik do komentarza

Andzi. Zmień gina. Jak nie widziała 3 pęcherzyków i sie tłumaczyła, znaczy ze kiepska lub ma kiepski aparat usg. Taka ciąża mnoga była przez invitro czy naturalnie? I nie przejmuj sie niepowodzeniem. Zrób przerwę jedz na wakacje i ciesz sie partnerem. Najlepiej zapomnieć o zajściu w ciąże, wtedy sie zachodzi ^^

Odnośnik do komentarza
Gość mammmmma

Cześć dziewczyny, byłam wczoraj na usg i również wykryto u mnie drugi pęcherzyk, który ponoć jest pusty aczkolwiek z tego co czytam może za jakiś czas zacząć bić serduszko, tylko u większości z Was były to pierwsze tygodnie ciąży a ja jestem już w 15 tygodniu ciąży. Czy to możliwe, aby w tym drugim pęcherzyku już na tym etapie ciąży rozwinęło się dziecko? Zaznaczam, że pęcherzyk nadal jest i to nie mały...
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Cześć! ~mammmmma
i co z Twoimi pęcherzykami są obydwa z zarodkami czy jeden okazał się pusty? Ja na początku ciaży w 5 tym tyg byłam na usg wyszły dwa pęcherzyki jeden sporo większy od drugiego kolejne usg za 4 dni bo ni było widać zarodkow...jak u Ciebie rozwój sytuacji ??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...