Skocz do zawartości
Forum

Co się ze mną dzieje... pomocy!


Gość moniamonika

Rekomendowane odpowiedzi

Gość moniamonika

Witam.

Nie wiem czy to dobre miejsce na pytanie, ale proszę o wyrozumiałość.
Mam problem i nie radzę sobie z nim psychicznie. Potrzebuję Waszego słowa. Naprawdę jestem tym wszystkim już wykończona...

17 lipca miałam stosunek. Był zabezpieczony prezerwatywą. Nie pękła, tylko ześlizgnęła się przy wyjściu, jednak finisz był poza mną. To były moje dni płodne. Sądziłam, że nie ma się o co martwić (bo w tej chwili nie mogę mieć dziecka) więc ogromnie się zdziwiłam kiedy 24 lipca dostałam jakiegoś dziwnego plamienia. Okres powinien być za kilka dni. Plamienie przyszło w 23 dc i trwało 2 dni. Zaczęłam myśleć, że może plemniki z poprzedniego wytrysku (bo partner masturbował się przed seksem, celem wydłużenia stosunku) dostały się w preejakulacie z rąk na prezerwatywę i wtedy się stało, no ale to przecież śmieszne... Już sama nie wiem, wymyślam miliony możliwości.

30 lipca zrobiłam betę i wyszło 0.1- negatywny. Dziś, 18 sierpnia dostałam krwawienia, bardzo, bardzo skąpego. Jest to raczej krwawy śluz.

Bardzo się stresuję. Okresy miałam zawsze dość regularnie, co 27-31 dni. Trwały ok. 4 dni i nie były skąpe.

Boję się teraz ciąży. Zaczynam wariować. Beta negatywna, ale nawet ona mnie nie przekonuje, to szaleństwo! Co mi może być? Czy to możliwe, że mogę być w ciąży?

Odnośnik do komentarza
Gość moniamonika

Dziękuję kochane za odpowiedzi!!!

Krwawienie się rozkręciło. Co prawda nie krwawię w nocy (zazwyczaj z 2 noce na okres krwawię) ale to normalny okres, choć za wcześnie. Psychika zaczęła szwankować, a przecież zrobiłam betę, która powinna mi dać odpowiedź. Prawdopodobieństwo zapłodnienia było praktycznie żadne, ale przestraszyło mnie to plamienie tydzień po stosunku. Wkręciłam sobie, że to może być plamienie implantacyjne. Do lekarza oczywiście pójdę. Na chwilę obecną najważniejsze dla mnie, że nie jestem w ciąży.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...