9 miesięcy, ciąża

plamienie w ciąży czy to normalne ????!!!!!!!

goldenka25

goldenka25

witam serdecznie :)

jestem tu nowa i bardzo licze na waszą pomoc. mieszkam w anglii a tu skontaktowanie sie z lekarzem graniczy z cudem ponieważ tu ciąże prowadzi położna. zrobiłam testy ciążowe i wyszły pozytywnie bardzo sie ucieszyłam ponieważ staraliśmy się o dziecko 3 lata . niestety położnej jak nie było tak nie ma miala dzwonic i nic dzwonie i dzwonie do poradni a oni ciagle to samo ze polozna zadzwoni i umowi się na wizytę a w szpitalu nie chcieli mnie przyjąć ponieważ nie mam skierowania - co za bezsens :/ ale nie w tym problem :( Pojawiły się plamienia niestety fakt faktem dopiero 2 razy śluz miał brązowy kolor i do tego bardzo brzuch boli czasem tzn jak stoje lub siedze wyczytałam gdzieś że to może być oznaką zbliżającego sie poronienia ;( czy ktoras z was tez tak miała? z moich obliczeń ynika ze jestem w 8 tc. co robić jestem zrozpaczona ;( Pomóżcie dziewczyny

--

2434 goldenka25 Kobieta, 0 lat

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Zaynab

~Zaynab

goldenka ja mialam takie samo jak ty krwawienia jestem terraz na gg to jak chcesz to napisz ja rwoniez mieszkam w angli pomoge ci w razie czego

kaskasto

kaskasto

plamienia w ciąży wymagają konsultacji z lekarzem. To jakaś paranoja, że nie chcieli cie w szpitalu przyjąć :(

--

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

46 kaskasto Kobieta, 34 lata, STG
Anulka

Anulka

goldenka25
witam serdecznie :)

jestem tu nowa i bardzo licze na waszą pomoc. mieszkam w anglii a tu skontaktowanie sie z lekarzem graniczy z cudem ponieważ tu ciąże prowadzi położna. zrobiłam testy ciążowe i wyszły pozytywnie bardzo sie ucieszyłam ponieważ staraliśmy się o dziecko 3 lata . niestety położnej jak nie było tak nie ma miala dzwonic i nic dzwonie i dzwonie do poradni a oni ciagle to samo ze polozna zadzwoni i umowi się na wizytę a w szpitalu nie chcieli mnie przyjąć ponieważ nie mam skierowania - co za bezsens :/ ale nie w tym problem :( Pojawiły się plamienia niestety fakt faktem dopiero 2 razy śluz miał brązowy kolor i do tego bardzo brzuch boli czasem tzn jak stoje lub siedze wyczytałam gdzieś że to może być oznaką zbliżającego sie poronienia ;( czy ktoras z was tez tak miała? z moich obliczeń ynika ze jestem w 8 tc. co robić jestem zrozpaczona ;( Pomóżcie dziewczyny

Kaskasto w Anglii jest tak, że ciąża zaczyna się u nich od 12 tygodnia i wtedy się do niej przykładają...

Goldenka w pierwszej ciąży jak plamiłam poroniłam, w drugiej jak tylko dowiedziałam się że jestem w ciąży pobiegłam do lekarza i dostałam leki, w trzeciej teżpalmiłam na początku, ale lekarz powiedział mi że nic na siłę...obejrzał dziecko na usg, stan macicy i kazał odpoczywać...udało się...mimo plamień mam dwójkę maluchów...
Jedno jest pewne, żadnego plamienia w ciąży nie wolno lekceważyć i powienien to sprawdzić lekarz. Współczuję Kochana, ale wiem, że niektóre dziewczyny mieszkające w Anglii chodziły do polskich lekarzy, którzy mimo wszystko pomagali nawet we wczesnej ciąży...
Trzymam kciuki!!!!

--

Cuski.pl
abcwczesniak.pl

359 anulka Kobieta, 38 lat, Warszawa
Italy

Italy

ja tez ak mialam...najpierw bolal brzuch...myslalam ze tomacica sie rozsciaga..potem wieczorem mala brazowa plamka cos jakby uplawy przed @ ...rano nastepna plamka...wieczorem juz bylo po wszystkim...
moze na emergency room ci pomoga...w koncu to jest emergency oniewaz zadnego plamienia w ciazy nie mozna lekcewazyc...idz na pogotowie...jak cos naklam ze jestes w 12 tygodniu a co tam..zaswiadczenia nie masz bo to sie stalo nagle teraz jak bylas na kawie...nie czekaj kochana...moze bedzie dobrze...trzymam kciuki...napisz pozniej jak wszystko juz bedzie oK...
powodzenia

--

http://www.ticker.7910.org/as1cHhQ-O7-0010MDAwMTUwbHwyNTdkfE1lbGNpYSBpcw.gif

2358 italy Kobieta, 37 lat, Italy...Genova
goldenka25

goldenka25

byłam dzisiaj na usg na szczęście wszystko jest w porządku :) maleństwo ma 23 mm i ma sie dobrze. kamień spadł mi z serca i ciągle oglądam zdjęcie usg bo nie moge sie napatrzeć :)

--

2434 goldenka25 Kobieta, 0 lat
anastazja

anastazja

hej dziewczyny tez jestem tu nowa i zaczelam plamic 4 dni temu wieczorem,potem byla przerwa i w piatek znowu wieczorem,pojechalam do lekarza,zbadal zrobil usg,wszystko ok,ale stwierdzil,ze sluz podbarwiony krwia i dal mi duphaston i no-spe i mam brac 2x 1.Jednak dzis znwou z rana sluz podbarwiony.Kazal miec tryb siedzaco lezacy,oszczedny.Strasznie sie boje,ze moze stac sie cos zlego.Maluszek ma 3,8 mm jestem w 4 tygodnu ciazy rzeczywistej,bo wg lekarzy 6 tydzien,oni to jakos inaczej licza.
Moj lekarz gdy dzwonilam zakazal mi isc do pracy wczoraj i mam do neigo przyjechac po weekendzie i wypisze mi zwolnienie.Nie zapytalam czy na dlugo,jak mysliscie ile mozna dostac zwolnienia?
poswiece sie i bede lezec w domu i uwazac byle tylko nie poronic.

2400 anastazja Kobieta, 37 lat, Gdańsk
SuzyMummy

SuzyMummy

anastazja
hej dziewczyny tez jestem tu nowa i zaczelam plamic 4 dni temu wieczorem,potem byla przerwa i w piatek znowu wieczorem,pojechalam do lekarza,zbadal zrobil usg,wszystko ok,ale stwierdzil,ze sluz podbarwiony krwia i dal mi duphaston i no-spe i mam brac 2x 1.Jednak dzis znwou z rana sluz podbarwiony.Kazal miec tryb siedzaco lezacy,oszczedny.Strasznie sie boje,ze moze stac sie cos zlego.Maluszek ma 3,8 mm jestem w 4 tygodnu ciazy rzeczywistej,bo wg lekarzy 6 tydzien,oni to jakos inaczej licza.
Moj lekarz gdy dzwonilam zakazal mi isc do pracy wczoraj i mam do neigo przyjechac po weekendzie i wypisze mi zwolnienie.Nie zapytalam czy na dlugo,jak mysliscie ile mozna dostac zwolnienia?
poswiece sie i bede lezec w domu i uwazac byle tylko nie poronic.

z plamieniami nie ma żartów ! Ja tez plamiłam napoczątku brązowy śluz... i martwiłam się potem żywo czerwona krew... i panika.... ja dostałam leki na podtrzymanie dopochwowe..i wszystko było dobrze ale w sumie to leżałam 4 dni w szpitalu bez ruchu ..

także moja rada ZOSTAŃ W ŁÓZKU .... BO TO NIE ŻARTY. A ZWOLENIA TYLE I TRZEBA A NIE TYLE ILE MOŻNA.... BO WKOŃCU TU CHODZI O MAŁĄ ISTOTKĘ

--

845 suzymummy Kobieta, 26 lat, Lefkosia, Cyprus
anastazja

anastazja

wiem,ze to nie zarty.Leze w lozku od piatku,wstaje gdy musze,a gdy ktos przyjdzie to siedze.Jak na razie od wczorajszego poranka juz nie pojawil sie sluz podbarwiony i mam nadzieje,ze tak zostanie.Troche mnie zakluwa po bokach jakby jajniki,czy to tez normalne?czytalam gdzies,ze wiezadla sie rozciagaja i macica.

2400 anastazja Kobieta, 37 lat, Gdańsk
franka0303

franka0303

Mam duzy problem. Jestem chora na anginęi jestem w ciązy - dowiedziałam sie dopiero co zanim wzięłam antybiotyki.... Ciesze sie ogromnie, jenak niedosc ze jestem chora to zaczełam plamin takie brazowe(jakby zakrwawione ) upławy. coto moze znaczyc?

--

10320 franka0303 Kobieta, 0 lat
malgorzata

malgorzata

franka0303
Mam duzy problem. Jestem chora na anginęi jestem w ciązy - dowiedziałam sie dopiero co zanim wzięłam antybiotyki.... Ciesze sie ogromnie, jenak niedosc ze jestem chora to zaczełam plamin takie brazowe(jakby zakrwawione ) upławy. coto moze znaczyc?

tak jak juz dziewczyny pisaly najlepiej udac sie do lekarza, nieraz zdarza sie plamienie kiedy zarodek zagniezdza sie w macicy ale moze byc tez mnustwo innych przyczyn!!! Powodzenia i czym predzej do lekrza idz!!!

--

http://img34.glitterfy.com/312/glitterfy-flpbk914410386923034.gifhttp://www.suwaczek.pl/cache/a85462575d.png

http://www.suwaczek.pl/cache/3630ab505a.png

855 malgorzata-1 Kobieta, 26 lat, szczecin