Skocz do zawartości
Forum

Mamuśkowe przydatności :)


maczetka

Rekomendowane odpowiedzi

Wszytkie rozmawiamy o najlepszych rzeczach dla naszych dzidziusiów. A moze ktoraś z doświadczonych już mam (lub my niedoswiadoczone to co od doświadczonych wiemy) napisze nam liste co potrzebne jest dla nas? z apteki...ze sklepu, niekoniecznie na porodówke w torbie do szpitala, ale do domu. wypisujcie lekarstwa, kosmetyki i ułatwiacze życia :36_7_8:

:36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21:

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Tematy nie nadają się do scalenia, bo na tym podanym przez antalis omawiane są rzeczy przydatne dla dzieciaczków. Tutaj autorka chciała usłyszeć coś o przedmiotach tylko i wyłącznie dla mam.
Swoją drogą to też chętnie poczytam co doświadczone mamusie polecają :)

własnie miałam to pisac, dziekuję....i również czekam na odpowiedzi

:36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21:

Odnośnik do komentarza

Porady mojej cudownej przyjaciółki :)

TANTUM ROSA (do kupienia w aptece) rozcięczone w butelce po wodzie mineralnej, do płukania krocza po porodzie.

LACTACYD FEMINA - płyn do higieny intymnej,nie tylko po porodzie, ale takze do normalnej higieny.

WKŁADKI LAKTACYJNE - Tommee Tippee, ponoć Penaten nie warto, sa mało chłonne i źle sie trzymaja (rada kolezanki)

Woda kosmetyczna w aerozolu do odświeżania twarzy

Dziecięce kółko do pływania (do siadania w okresie gojenia się krocza) - ponoć zbawienie bo naprawde boli.

:36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21:

Odnośnik do komentarza

ja dodam swoje parę groszy na pękające brodawki mnie pomogło moje mleczko po zakończeniu karmienia kropelkę swojego mleka wcierała i i podsuszałam suszarka szybko brodawka się zagoiła
i a co do wizyt w łazience po porodzie ja zawsze kolo kibelka miała kubek z ciepła woda i jak robiłam siku polewała to miejsce wodą wtedy nie piecze
ma nadzieje ze się komuś ta rada przyda

http://www.suwaczki.com/tickers/860iio4p5bnysih3.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2i09kvjtx621v.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie Kochane

Jako matka dwójki dzieci moge polecić wkładki laktacyjne wielorazowego użytku Avent...pierzesz, suszysz i używasz...są bardzo trwałe...na 10 sztukach wychowałam dwójkę dzieci, Wielorazowe wkładki laktacyjne AVENT NOWE (465470081) - Aukcje internetowe Allegro

dodatkowym ułatwiaczem zycia dla mnie była poduszka do karmienia...REWELACJA! kładziesz dziecko i odpoczywasz...ja miałam dokładnie taką: Poduszka do karmienia MOTHERCARE (465985167) - Aukcje internetowe Allegro

Odnośnik do komentarza

ja polecam wyprawkę kosmetyczną dla maleństwa z Penathena

inne typu Johnson, Nivea ... strasznie uczulały obu mooich chłopców :(

cop jeszcze polecam to majtki jednorazowe po porodzie do szpitala, nie ma problemu ze zabrudzimy bieliznę, tylko spokojnie można wyrzucić zużyte jednorazówki
no i wkłady Bella po porodzie ...

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...