Skocz do zawartości
Forum

Szybkość rośnięcia brzuszka przy drugiej ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Ulla u mnie niestety jak u Ciebie ;/ w 3 miesiącu brzuch jak w 6 ;/ ale teraz jakoś przystopował ;D wiesz jak jest-po 1 ciąży dłuuuuuugo mięśnie dochodza do siebie-skóra jeszcze dłużej ;D ja zaszłam w ciąże 2 pare miesiecy po 1 i ogólnie wyglądam jak blob... w 1 ludzie orientowali się że jestem w ciąży w 7m i myśleli że dopiero początki, a teraz nie wiedzą że jestem w ciąży tylko myślą że po pierwszej mi wielki brzuch został ;/

http://lpmf.lilypie.com/Jsnbp1.png
http://lpmf.lilypie.com/MOF7p1.png
http://davf.daisypath.com/X2iYp1.png

Odnośnik do komentarza

U MNIE brzuch w II ciąży pojawił się ekspresowo i nadal jest bardzo duży. najszybciej rósl do 22 t,c. teraz trochę przystopował (28).
mięśnie ćwiczyłam, miedzy ciążami cwiczylam karate dość intensywnie a jednak brzuch wielki i szybko i mięśnie mi się rozchodzą.
wiem jednak że dziecko będzie duże podobnie jak pierwsza córa prawie 4kg ważyła przy moim karzełkowatym wzroście to monstrum.

Odnośnik do komentarza

paczanga
U MNIE brzuch w II ciąży pojawił się ekspresowo i nadal jest bardzo duży. najszybciej rósl do 22 t,c. teraz trochę przystopował (28).
mięśnie ćwiczyłam, miedzy ciążami cwiczylam karate dość intensywnie a jednak brzuch wielki i szybko i mięśnie mi się rozchodzą.
wiem jednak że dziecko będzie duże podobnie jak pierwsza córa prawie 4kg ważyła przy moim karzełkowatym wzroście to monstrum.

To jednak moja teoria o mięśniach brzucha legła w gruzach :Oczko:

Ja tam się cieszyłam, że szybko mi się brzuch pojawił :D

Odnośnik do komentarza

jadzik
paczanga
U MNIE brzuch w II ciąży pojawił się ekspresowo i nadal jest bardzo duży. najszybciej rósl do 22 t,c. teraz trochę przystopował (28).
mięśnie ćwiczyłam, miedzy ciążami cwiczylam karate dość intensywnie a jednak brzuch wielki i szybko i mięśnie mi się rozchodzą.
wiem jednak że dziecko będzie duże podobnie jak pierwsza córa prawie 4kg ważyła przy moim karzełkowatym wzroście to monstrum.

To jednak moja teoria o mięśniach brzucha legła w gruzach :Oczko:

Ja tam się cieszyłam, że szybko mi się brzuch pojawił :D
teoria ponoć prawdziwa tylko ja taka wyjątkowa jestem- zawsze jestem tym wyjatkiem co potwierdza regułę.
dużo o tym czytałam i ponoć jest tak jak piszesz że jak sie ma mocny gorset mięśniowy to się mięśnie nie rozchodzą.

ja tam sie nie cieszyłam z dużego brzucha. bardzo mi utrudnia życie czuję się trochę niepełnosprawna.

Odnośnik do komentarza

Witam drogie Panie,
ciesze się ze zajrzałam na forum, ponieważ myślałam że tylko ja mam te dziwne złudzenia :)
Jestem w drugiej ciąży dokładnie w przedziale 12 -13tyg i mam brzuszek jak w poprzedniej ciąży w 5 miesiącu :o.
Od poprzedniego porodu minęło 1,5roku , miałam cesarskie cięcie i troszkę pozostało mi kg więc początkowo myślałam że to może ten tłuszczyk :)
Ale brzuch na ciąże jest inny niż na jaką nadwagę.
Wstydziłam się nawet że tak już widać u mnie ten brzuch bo jak ktoś mnie spotykał i pytał to myślał że to już 5-6 miesiąc a jak mówiłam ze dopiero początek to się za głowe łapali :)
Cóż idzie przywyknąć :)
Ja tam lubie te brzuszki i nie muszę czekać jak w ierwszej ciąży długi długo aż coś zobaczyłam :)

Odnośnik do komentarza

Jestem w 9 tygodniu a wyglądam na 5 miesiąc.Juz mam same ciążowe ubrania bo w nic sie nie mieszczę.W pierwszej ciąży przytyłam 9 kg które szybko zgubilam.Obecne ważę tyle co na koniec pierwszej ciąży a dopiero zaczelam 3 miesiąc...:(

Odnośnik do komentarza
Gość Dorka657455645

Ja jestem w 9-tym tygodniu drugiej ciąży i mimo że bardzo dużo przed ciążą ćwiczyłam na mięśnie brzucha to jest on już naprawdę widoczny. Zaszłam 8 miesięcy po urodzeniu pierwszego dziecka. Troche sie martwie bo w pracy nikt nie wie o ciąży, a dopiero zaczęłam nową robote i boje się że zauważą. Nie moge oszukać ciuchami bo mamy służbowe ubrania :/

Odnośnik do komentarza
Gość tasia2017

Myślałam ze tylko u mnie tak jest jestem w 2ciazy w 7tyg gdzie dzidzia malenka a ja mam brzuchol jak w 5 czemu staram sie jeść zdrowiej a mam wrażenie ze ciągle tyje. Boje się przytyje tyle co w pierwszej ciąży czyli bardzo dużo dostam ze tez cwiczylam pomiędzy ciazami

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam, co ciąża to szybciej to idzie, 1- widoczna w 5 m-cu, 2- w 3 m- cu, 3- poronienie,4- teraz - 7 tyd skończony i brzuch jak w 5 m-cu w tej 1 ciąży... Wszystkie cc, przy 2 przejście się mięśni brzucha no i efekt taki że już zmieniłam garderobę , 20.12,idę na usg sprawdzić czy jest serce i jeśli tak to od razu mówię w pracy, bo już mam dość stresu z ukrywaniem brzucha, no i piersi robią się gigantyczne z dnia na dzień...w sumie lubię być w ciąży, to taki jedyny czas kiedy nie trzeba wciągać brzuch.....:)

Odnośnik do komentarza
Gość Bulbzozaufuz

Witam.
Jestem 5 lat po wcześniejszej ciąży.
Obecnie mam 8 tydzień i widzę brzuch. Nie jest on spektakularny i łatwo go ukryje, ale fakt faktem, w spodnie się nie mieszcze.
W poprzedniej ciąży brzuch miałam widoczny dopiero od 22 tygodnia.
Jestem wysoka, mam 173 cm wzrostu i myślałam, że w tej ciąży również brzuszek będzie malutki. Ale jak widać.... Myliłam się :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...