Skocz do zawartości
Forum

Plamienia!!pomocyyyyy!!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich:) Jestem tutaj nowa i jeszcze za bardzo nie ogarnelam tego forum:D Mam taki ''mały'' problem postaram sie jak najdokładniej go opisac...może jakoś mnie wspomożecie i pocieszycie,moze za bardzo panikuje..sama nie wiem...Jestem obecnie w 6 tygodniu ciązy licząc od daty OM...wiem dokladnie kiedy zaszłam:6-7.08...jeszcze na kilka dni przed zrobieniem testu odczuwalam dolegliwosci typu swedzenie,pieczenie i nie wielkie ''serowate''bez zapachowe uplawy ale posmarowałam sobie clotrimazolem(nie wiem jak to sie pisze:P) i przeszło...w poniedziałek zauwazyłam ciemno-żółtą wydzielinę z domieszką brązu...potem te plamienia(upławy?) były takie jasno brązowe podchodzace pod żółty...przepraszam ale dokładnie nie wiem jak to opisac:D wieczorem zauwazyłam już ciemniejsze ale nie duzo to wygladało jak plamienie lub zabarwiony śluz koloru brązowego lub brunatnego na początku podchodziło to pod taki pomarańczowy...spanikowałam już na maksa...dodam ze takie ciemniejsze plamienie mialam tylko jeden raz...teraz w sumie mam tylko takie bardzo jasno żółte upławy...nic a nic mnie nie boli nie mam zadnych skurczy KRWAWIEN itp. Nie mam tez żadnych mdłości(nie wiem czy sie cieszyc cze nie;) zawrotów glowy jedyne co to bola mnie strasznie piersi...Ale bardzo sie niepokoje tyle sie juz naczytałam o ciązach poz macicznych,pustych jajach, nie bijacych serduszkach i zaśniadach:/ moja autosugestia działa:/ a tutaj nawet jesli progesteron mi by nawalil to nawet nie dosatne nic na podtrzymanie:/ kolezanka mnie pocieszala ze takie cos sie zdarza i skoro nic mnie nie boli to nie mam sie czym martwic ona tez miala takie plamienie prawie cale 2 ciaze:/...przygadał kocioł garnkowi...a ja dalej się martwie;/ chciałabym ''wyłudzic'' od GP skierowanie na USG i sie zastanawiam czy troche naklamac bo nie moge spokojnie spac!

Powiedzcie drogie Dziewczęta czy któraś też tak miała i wszystko skonczylo sie dobrze?? Dałyście rade utrzymać bez Duphastonów lutein i tych innych?? Przepraszam ze sie rozpisałam ale musiałam się wygadać i poradzić...to moja 2 ciąza ale 1 w Szkocji...pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

a byłas wogole u gin? czy zrobilas tylko test?

ja o ciazy dowiedzialam sie w 5/6 tyg, nie mialam konkretnej miesiaczki, ale mialam wlasnie plamienia i brzuch mnie pobolewal, wiec myslalam ze miesiaczka tuz tuz, az wkoncu zrobilam test i odrazu poszlam do gin, ktory powiedzial, ze to normalne, bo macica sie rozrasta...

ale idz poprostu do lekarza...

http://www.suwaczki.com/tickers/1kk0tgf6xzfw9grg.png

Odnośnik do komentarza

Agusia, u mnie bylo tak ze zglsilam GP pozytywny test ciazowy i mialam zorganizowane spotkanie z polozna. Wyznaczyli mi pierwszy scan na 12 tyg.
W 10 bardzo bolalo mnie podbrzusze i nawet nie zawracalam sobie glowy telefonem do polznej (chociaz jest naprawde super), polecialam do GP i po stwierdzeniu ze ogole wszystko wydaje sie byc OK, lekarz zadzwonil do szpotala i umowil mi emergency scan, stwierdzil ze to pewnie nic powaznego ale nerwami zaszkodze fasolce.
Jeszcze jedno, powiedzial mi ze generalnie w takich wypadkach jak krwawienia, plamienia silne bole nie musze przychodzic do niego tylko prosto na emergency do szpitala jechac i nie moga mnie wygonic... Wiec ja bym na Twoim miejscu prosto tam jechala.
Ja jestem na poludniu Anglii ale mysle ze ogolnie zasady sa te same. Nie sadze zeby z jakiegos pogotowia wygonili kobiete w ciazy bez pewnosci ze wszystko jest ok.
Albo idz do polskiej kliniki i tam dadza Ci cos na podtrzymanie.

Nie denerwuj sie, sama wiem jak stres wplywa na fasolke, dziewczyny z listopadowego watku zawsze musza mnie uspokajac i stawaic do pionu bo panikara jestem, lol.

Pozdrawiam serdecznie

:mis:

http://www.suwaczek.pl/cache/fabfe86e00.png

http://www.suwaczek.pl/cache/6da8186adf.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bfarh00cdq292ec1.png

Odnośnik do komentarza

agusia00313
Witam wszystkich:) Jestem tutaj nowa i jeszcze za bardzo nie ogarnelam tego forum:D Mam taki ''mały'' problem postaram sie jak najdokładniej go opisac...może jakoś mnie wspomożecie i pocieszycie,moze za bardzo panikuje..sama nie wiem...Jestem obecnie w 6 tygodniu ciązy licząc od daty OM...wiem dokladnie kiedy zaszłam:6-7.08...jeszcze na kilka dni przed zrobieniem testu odczuwalam dolegliwosci typu swedzenie,pieczenie i nie wielkie ''serowate''bez zapachowe uplawy ale posmarowałam sobie clotrimazolem(nie wiem jak to sie pisze:P) i przeszło...w poniedziałek zauwazyłam ciemno-żółtą wydzielinę z domieszką brązu...potem te plamienia(upławy?) były takie jasno brązowe podchodzace pod żółty...przepraszam ale dokładnie nie wiem jak to opisac:D wieczorem zauwazyłam już ciemniejsze ale nie duzo to wygladało jak plamienie lub zabarwiony śluz koloru brązowego lub brunatnego na początku podchodziło to pod taki pomarańczowy...spanikowałam już na maksa...dodam ze takie ciemniejsze plamienie mialam tylko jeden raz...teraz w sumie mam tylko takie bardzo jasno żółte upławy...nic a nic mnie nie boli nie mam zadnych skurczy KRWAWIEN itp. Nie mam tez żadnych mdłości(nie wiem czy sie cieszyc cze nie;) zawrotów glowy jedyne co to bola mnie strasznie piersi...Ale bardzo sie niepokoje tyle sie juz naczytałam o ciązach poz macicznych,pustych jajach, nie bijacych serduszkach i zaśniadach:/ moja autosugestia działa:/ a tutaj nawet jesli progesteron mi by nawalil to nawet nie dosatne nic na podtrzymanie:/ kolezanka mnie pocieszala ze takie cos sie zdarza i skoro nic mnie nie boli to nie mam sie czym martwic ona tez miala takie plamienie prawie cale 2 ciaze:/...przygadał kocioł garnkowi...a ja dalej się martwie;/ chciałabym ''wyłudzic'' od GP skierowanie na USG i sie zastanawiam czy troche naklamac bo nie moge spokojnie spac!

Powiedzcie drogie Dziewczęta czy któraś też tak miała i wszystko skonczylo sie dobrze?? Dałyście rade utrzymać bez Duphastonów lutein i tych innych?? Przepraszam ze sie rozpisałam ale musiałam się wygadać i poradzić...to moja 2 ciąza ale 1 w Szkocji...pozdrawiam!

nie musisz czekać na wizytę u gina, możesz pojechać na pogotowie, na izbę przyjęć gienkologiczną, tam powiesz, co podejrzewasz, a oni powinni wykonać Ci podstawowe badania, jak USG, czasem obok naszego ukochanego pęcherzyka jest jakiś krwiaczek czy coś takiego, usg to pokaże, moje obie koleżanki tak miały i urodziły zdrowe dzieci, inna miała krwawienie w 6 tygodniu, nie znam przyczyny, ale też z tego wyszła, trzymaj się cieplutko, będzie dobrze:)

Odnośnik do komentarza

hej dziekuje wam serdecznie za wpissy...wybaczcie ale nie bylo mnie przez kilka dni..z ginekologiem u mnie jest cienko bo mieszkam w uk i mam tutaj jednego prywatnego polskiego ginekologa ale jak narazie niestety nie przyjmuje...W niedziele zalała mnie krew wiec pojechałam do szpitala...lecz oczywiscie nikt nawet mnie nie zbadał stwerdzili ze skoro nie ma ciągłego krwawienia to nic sie niedzieje i w piatek mam przyjsc na usg:/ dzisisaj ide jeszcze do GP zeby chociaz bete mi zrobił...na chwile obecna krawienia ustalo...ale łudzaco przypominało mi miesiączkę najpierw była jasna krew pozniej pod wieczór sciemniała i bylo jej mało...wczoraj tez bylo jej nie wiele a dzisiaj jak narazie nie ma jej wcale...zglupialam juz calkiem i odliczam godziny do piatku...a jesli chodzi o testy to ja robilam ich kilka z roznych firm i kazdy wyszedl pozytywny...ech sama juz nie wiem, boje sie strasznie:(

Odnośnik do komentarza

agusia00313
hej dziekuje wam serdecznie za wpissy...wybaczcie ale nie bylo mnie przez kilka dni..z ginekologiem u mnie jest cienko bo mieszkam w uk i mam tutaj jednego prywatnego polskiego ginekologa ale jak narazie niestety nie przyjmuje...W niedziele zalała mnie krew wiec pojechałam do szpitala...lecz oczywiscie nikt nawet mnie nie zbadał stwerdzili ze skoro nie ma ciągłego krwawienia to nic sie niedzieje i w piatek mam przyjsc na usg:/ dzisisaj ide jeszcze do GP zeby chociaz bete mi zrobił...na chwile obecna krawienia ustalo...ale łudzaco przypominało mi miesiączkę najpierw była jasna krew pozniej pod wieczór sciemniała i bylo jej mało...wczoraj tez bylo jej nie wiele a dzisiaj jak narazie nie ma jej wcale...zglupialam juz calkiem i odliczam godziny do piatku...a jesli chodzi o testy to ja robilam ich kilka z roznych firm i kazdy wyszedl pozytywny...ech sama juz nie wiem, boje sie strasznie:(

Oj,ta ich pomoc...niech ja sobie w d..ę wsadzą głęboko.W polcse na pewno by cie przebadali.No nic,trzymaj sie dzielnie.Oby wszystko było w porządku.Trzymam kciuki:36_2_15:

http://www.suwaczki.com/tickers/syy2i09kn1g1r4w7.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9ci09kbv82ct44.png

Odnośnik do komentarza

dziękuje bardzo:*** staram się myśleć pozytywnie mam nadzieję że bedzie wszystko dobrze...mam czasem takie chwile w ktorych myślę że to juz koniec...płacze...ale wiem że trzeba wierzyć do końca...wierze w to że moje dziecko żyje...oby tylko przetrwać do piątku...wiem w Polsce odrazu bym w szpitalu wylądowała albo chocbym dostala coś na podtrzymanie...a tu? moj maluch jest skazany sam na siebie...staram się mu pomóc jak mogę,odpoczywać,nie forsować się i wierzyc że sobie poradzi...mój mały śilny człowieczek...

Odnośnik do komentarza

aha...lekarka powiedziala ze moglo to byc poronienie ale nie musialo wcale byc...ja generalnie czuje sie dobrze wiec mozliwe ze progesteron nawala...powiedziala ze jesli by tak bylo to bedzie sie konsultowac ze specjalista o beda decydowac co dalej...jak narazie czekam na czwartek...wtedy jak juz bede miala pobadane chormony to juz sie wszystko okaze...mam nadzieje ze maleństwo sie rozwija 3majcie za nas moco kciuki! i jeszcze raz serdecznie dziekuje za wpracie ktore dla mnie w tym momecie znaczy baaardzo ale to baaardzo duzo!:36_3_19::16_3_204:

Odnośnik do komentarza

agusia00313
hej dziekuje wam serdecznie za wpissy...wybaczcie ale nie bylo mnie przez kilka dni..z ginekologiem u mnie jest cienko bo mieszkam w uk i mam tutaj jednego prywatnego polskiego ginekologa ale jak narazie niestety nie przyjmuje...W niedziele zalała mnie krew wiec pojechałam do szpitala...lecz oczywiscie nikt nawet mnie nie zbadał stwerdzili ze skoro nie ma ciągłego krwawienia to nic sie niedzieje i w piatek mam przyjsc na usg:/ dzisisaj ide jeszcze do GP zeby chociaz bete mi zrobił...na chwile obecna krawienia ustalo...ale łudzaco przypominało mi miesiączkę najpierw była jasna krew pozniej pod wieczór sciemniała i bylo jej mało...wczoraj tez bylo jej nie wiele a dzisiaj jak narazie nie ma jej wcale...zglupialam juz calkiem i odliczam godziny do piatku...a jesli chodzi o testy to ja robilam ich kilka z roznych firm i kazdy wyszedl pozytywny...ech sama juz nie wiem, boje sie strasznie:(

w Polsce było by zupełnie inaczej na tym pogotowiu, ale nie ma co się nad tym już dłużej zastanawiać, trzymam kciuki!!!!

Odnośnik do komentarza

Hej:) nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda ale chciałam sie z wami podzielic nowinami:) Miałam dzis pierwsze usg...nie powiem trema byla jak nie wiem co:D Okazalo się ze nie mam jednego dzidziusa tylko dwa:) lezalam tam i sie smialam:D nie moglam w to uwierzyc:D nie posiadam sie ze szczescia:D mam tylko nadzieje ze malenstwa beda sie dobrze rozwijaly i zdrowo sie urodza:)

Odnośnik do komentarza

agusia00313
Hej:) nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda ale chciałam sie z wami podzielic nowinami:) Miałam dzis pierwsze usg...nie powiem trema byla jak nie wiem co:D Okazalo się ze nie mam jednego dzidziusa tylko dwa:) lezalam tam i sie smialam:D nie moglam w to uwierzyc:D nie posiadam sie ze szczescia:D mam tylko nadzieje ze malenstwa beda sie dobrze rozwijaly i zdrowo sie urodza:)

Ojejciu....:)) po przeczytaniu wszystkich postów stwierdzam, że to fajna nowina :)) Zdrówka dla ciebie i Maleństw ! Dbaj o siebie ! :))

http://dzidziusiowo.pl/php/img2-03072012030_8943779295_Remi%B6_4.jpg

http://shinybox.pl/?ref=ff81c42

Odnośnik do komentarza

agusia jesli Ci bedzie potrzebna luteina to daj znac wysle Ci ,bo mi zostaly dwa opakowania

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cx1hp58fyeab3.png

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=65615126149045d49.png

You never know how strong you are until being strong is the only choice you have

Nie win za nic nikogo w swoim zyciu,dobrzy ludzie daja szczescie,zli-doswiadczenie. Najgorsi ludzie daja Ci dobre lekcje a najlepsi piekne wspomnienia

"NIGDY NIE REZYGNUJ Z CELU TYLKO DLATEGO, ŻE OSIĄGNIĘCIE WYMAGA CZASU. CZAS I TAK UPŁYNIE."

:angel1: 4.10.2011 [*]

Odnośnik do komentarza

agusia00313
Hej:) nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda ale chciałam sie z wami podzielic nowinami:) Miałam dzis pierwsze usg...nie powiem trema byla jak nie wiem co:D Okazalo się ze nie mam jednego dzidziusa tylko dwa:) lezalam tam i sie smialam:D nie moglam w to uwierzyc:D nie posiadam sie ze szczescia:D mam tylko nadzieje ze malenstwa beda sie dobrze rozwijaly i zdrowo sie urodza:)

No to gratulacje:taniec1:Dbaj teraz o siebie i dzieciątka :)Spokojnej ciąży.

http://www.suwaczki.com/tickers/syy2i09kn1g1r4w7.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9ci09kbv82ct44.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny:) przepraszam ze tak dawno nie pisałam ale nie miałam kiedy:) 2 dni po USG znowu dostałam ciemnobrązowych plamien utrzymywały się ok 3-4 dni tydzien później kolejne USG ale okazało się że maluszek jest już jeden...3 polożne szukaly tego drugiego i już znaleść nie mogły:( na początku położna powiedziała ze ten drugi jest o wiele mniejszy niz jego brat/siostra a potem powiedziała że dziecko jest jedno...wiec zapewne to było przyczyna palmienia drugi zarodek się wchłaniał...no ale na szczęcie drugi maluch ma się dobrze:) już pomału zaczyna przypominać małego człowieczka:) obecnie jestem w 10 tyg:) w piatek miał 18 mm:) i plamień nie ma juz na szczescie:)
Liczyłam się z tym że tak może być gdyz moje dolegliwosci nie byly tak nasilone jakie powinnyy być przy bliźniętach...czułam trochę smutek troche rozczarowanie no ale coż widocznie tak miało byc najwazniejsze ze Bóg chociaż jedno dzieciątko mi oszczedził...Dziękuję wam serdecznie za wsparcie i dobre rady:) Teraz mam nadzieję że będzie wszystko ok:) pozdrawiam:36_15_44:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...