Skocz do zawartości
Forum

Ubrania ciążowe


Rekomendowane odpowiedzi

wiem że pisalaś że chcesz nową odzież ale podzielę się z tobą moimi doświadczeniami. dostałam od 2 koleżanek, w poprzedniej ciązy, spodnie ciążowe i te tanie były do d.... a nawet i tam źle leżały. bardzo trudno będzie ci określić jakoś na odleglość. te które koeżanka oddała mi kosztowały ok 150zł były fenomenalne. niegdy nie miałam takich wygodnych dżinsów.
ja sporo buszuje po ciuchach i tam ostatnio ustrzeliłam 2 pary ciążówek za 5zł. jedne nexta wogóle nie zniszczone jak nowe. można wygrzebać coś fenomenalnego, lub po prostu spytać się ekspedientek napewno doradzą odszukają co jest ci potrzebne.
a może przerzucić się na leginsy... fajną sukienkę "ciążową" kupiłam w hausie.

Odnośnik do komentarza

ja kupuje używane spodnie - 3/4 z nich są jak nówki a ceny o 2/3 niższe niż sklepowe :)

jedyne co biorę nowe to topy, bokserki i bluzki.

co do wysyłek - dla porównania C&A wysyła za 9,90 ;) a często mają promocję że za zakupy przy kwocie min. 50 zł jest free a więc można :)

Kinga : 06.03.2006 rok ( 3760g i 55 cm )
Grześ : 29.06.2011 rok ( 3750g i 56 cm )
Sonia : 16.10.2012 rok ( 3860g i 54 cm )
http://emotikona.pl/gify/pic/11wir.gif

Odnośnik do komentarza

Bettyy
Ceny przesyłek to czasem naprawdę duże
A w ciucholandach też można się ubrać i to naprawdę fajnie ale to wymaga czasu poszperanie w tych ciuchach ...
Moja siostra jak pójdzie na rynek to zawsze sobie kupi coś fajnego i taniego A ja nic nigdy nie wybiore ...

jeszcze raz proponuje pytajcie ekspedientek w ciuchlandach o odzież ciążową napewno doradzą, warto spróbować.

Odnośnik do komentarza

paczanga
Bettyy
Ceny przesyłek to czasem naprawdę duże
A w ciucholandach też można się ubrać i to naprawdę fajnie ale to wymaga czasu poszperanie w tych ciuchach ...
Moja siostra jak pójdzie na rynek to zawsze sobie kupi coś fajnego i taniego A ja nic nigdy nie wybiore ...

jeszcze raz proponuje pytajcie ekspedientek w ciuchlandach o odzież ciążową napewno doradzą, warto spróbować.

u mnie w ciuchu to nie ma jakieś specjalnego miejsca na taką odzież, wszystko wisi razem...a na dostawie to tam taki młyn, ze ciężko sie poruszać i jak mówicie, czasu to wymaga sporo takie grzebanie, ale czasem warto, choć u mnie ceny podnieśli i szczerze, to wolę coś z wyprzedaży upolować, bo jak jest 70% to opłaca sie

Odnośnik do komentarza

Nie ma fajniejszego sklepu według mnie od Happy Mum. To chyba pierwsza taka marka, która nas ciężarne poważnie traktuje. Nie proponują emeryckich ciuchów dla ciotek klotek, ale wiele fajnych modnych ubrań. Dopóki ich nie odkryłam, nie wierzyłam, że w ciąży można nosić jeansy rurki, modne koszule czy stylowe sukienki. W końcu nie czuję się jak matka polka, ale jak seksowna mamusia :)

Odnośnik do komentarza

bella321
Nie ma fajniejszego sklepu według mnie od Happy Mum. To chyba pierwsza taka marka, która nas ciężarne poważnie traktuje. Nie proponują emeryckich ciuchów dla ciotek klotek, ale wiele fajnych modnych ubrań. Dopóki ich nie odkryłam, nie wierzyłam, że w ciąży można nosić jeansy rurki, modne koszule czy stylowe sukienki. W końcu nie czuję się jak matka polka, ale jak seksowna mamusia :)

Fajne, ale drogie te ciuchy.

Tomek ur. lipiec 2011 / Ola ur. wrzesień 2013

Odnośnik do komentarza

Nie lubię wydawać dużej kasy na ubrania, szczególnie ciążowe, a jednak zaopatruję się w Happy Mum. Dlaczego? Bo istnieje coś takiego jak wyprzedaż, a na ich stronie internetowej - taki dział OUTLET i wyszukuję naprawdę fantastyczne okazje. Dzięki temu mam ciuch modny i super jakości, a co najważniejsze - za przystępną cenę. :)

Odnośnik do komentarza

A ja w pierwszej ciąży zaopatrzyłam się w kilka pasów ciążowych w różnych kolorach i dzięki temu nie musiałam kupować spodni, tunik itp tylko mogłam nosić swoje rzeczy sprzed ciąży. Wprawdzie sporo przytyłam, ale jak się nie mieściłam już w spodnie to się na leginsy przerzuciłam. I teraz też odkopałam pasy i mam zamiar z nich korzystać, bo to naprawdę fajna sprawa.

http://www.suwaczki.com/tickers/ojxezbmh5acz8bw7.png

http://www.suwaczki.com/tickers/iv0915nmpd20s71a.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...