Skocz do zawartości
Forum

Czy to juz?? Jak dlugo jeszcze?


Rekomendowane odpowiedzi

Justina podoba mi sie twoja slodka naiwnosc, ze te polozne takie doswiadczone ;)))) jak sama nie dopilnujesz to nik za ciebie niczego nie zrobi... dziewczyna rodzila w basenie i polozna wyszla na chwile- nie wiem jak bylo z jej doswiadczeniem, dziecko bylo reanimowane pozniej przez 5 min bo sie wody z basenu opilo - teraz jezdzi do pediatry raz na pol roku i sprawdzaja jak rozwoj dziecka wyglada...
Aggie_1990 powodzenia... nie widze sensu by tu cos jeszcze napisac

cyt: To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce do herbaty nie świadczy o tym, że wszyscy s

Odnośnik do komentarza

Aggie_1990
Ale przeciez polozna powiedziala ze wszystko jest dobrze... Rytm serca prawidlowy polozenie dziecka prawidlowe, ruchy dziecka czuje. Sluz sprawdzila papierkami lakmusowymi nie sa to wody plodowe. Odchodzi czop sluzowy przez ktory zmienia sie kolor sluzu. "Zajzala" do srodka, wykryla infekcje, dala antybiotyki. Lekarz nie zrobilby nic innego...

Aggie, a ja sie zgubilam. O CO CI KOBIETO CHODZI??
Z dzieckiem wszystko ok.
Wydzielina nie jest wodami plodowymi, tylko sluzem.
Znalazla infekcje, dala Ci leki....

Z CZYM MASZ JESZCZE PROBLEM??????
Lecz infekcje i siedz na tylku. To najwazniejsze. Bo jezeli dziecku przyjdzie sie przedzierac przez zakazona pochwe, to jeszcze sie zarazi.
A czop, czasem wypada za jednym razem, a czasem sie saczy. I w sumie ciesz sie, ze sie saczy, zamiast jednorazowegoe odbezpieczenia malucha.

http://s2.pierwszezabki.pl/041/0414929a0.png?9507

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73l6r9nxfg.png

Odnośnik do komentarza

Dzieki za Wasze rady, ale nie rozumiem dlaczego tak bardzo namawiacie mnie na jechanie do szpitala. Wszystko jest juz jasne. Mam infekcje dostalam antybiotyki. Z dzieckiem jest wszystko dobrze, prawidlowy rytm serca, ruchy. Sluz nie jest wodami plodowymi, sprawdzone na papierkach lakmusowych. A galartkowata zielonkawa wydzielina to czop sluzowy ktory jak same powinnyscie wiedziec wyglada roznie i odchodzi w roznym czasie. Wszystko czego sie obawialam zostalo wyjasnione.

Odnośnik do komentarza

mbea
Justina podoba mi sie twoja slodka naiwnosc, ze te polozne takie doswiadczone ;)))) jak sama nie dopilnujesz to nik za ciebie niczego nie zrobi... dziewczyna rodzila w basenie i polozna wyszla na chwile- nie wiem jak bylo z jej doswiadczeniem, dziecko bylo reanimowane pozniej przez 5 min bo sie wody z basenu opilo - teraz jezdzi do pediatry raz na pol roku i sprawdzaja jak rozwoj dziecka wyglada...
Aggie_1990 powodzenia... nie widze sensu by tu cos jeszcze napisac

Ja mam akurat dobre doswiadczenia i moge wyrazac swoje opinie, prosze mnie nie oceniac

Odnośnik do komentarza

Aggie_1990
Dzieki za Wasze rady, ale nie rozumiem dlaczego tak bardzo namawiacie mnie na jechanie do szpitala. Wszystko jest juz jasne. Mam infekcje dostalam antybiotyki. Z dzieckiem jest wszystko dobrze, prawidlowy rytm serca, ruchy. Sluz nie jest wodami plodowymi, sprawdzone na papierkach lakmusowych. A galartkowata zielonkawa wydzielina to czop sluzowy ktory jak same powinnyscie wiedziec wyglada roznie i odchodzi w roznym czasie. Wszystko czego sie obawialam zostalo wyjasnione.

no to nei rozumiem po co zadawałaś pytanie.........
ale skoro Ty jesteś spokojna to ok :)

mnie mimo wszystko te zielone "upławy" by niepokoiły i pojechałaym sprawdzic ale to jak wiadomo każdego sprawa i każdy robi co chce......

Zyczę szybkiego porodu :)

Odnośnik do komentarza

Aggie_1990
To uwazacie ze nie powinnam sluchac midwife nie brac tych antybiotykow tylko jechac do szpitala? Moja tesciowa mowi ze skoro rytm serca dziecka jest prawidlowy i czuje ruchy to jest ok... A skoro dala antybiotyki na ta infekcje to chyba wie co robi... Szczerze to nie ufam ani tesciowej ani midwife, ale co ja moge zrobic... To sa anglicy oni maja inne podejscie do wszystkiego niz my...

...

cyt: To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce do herbaty nie świadczy o tym, że wszyscy s

Odnośnik do komentarza

Jomira- ale to nie ja mam problem tylko wszyscy na tym forum... Kazdy uwaza ze nie powinnam sluchac poloznej tylko jechac do szpitala. Zgadzam sie w 100% z Twoja opinia. Dostalam antybiotyki i musze lezec. A co do uplawow to one nie sa zielone ! Dziewczyny czytajcie ze zrozumieniem a pozniej najezdzajcie na ludzi! Polecialo mi cos galaretkowo zielonkawego co okazalo sie czescia odchodzacego czopa sluzowego. Najpierw czytajcie ze zrozumieniem pozniej zacznijcie najezdzac i komentowac. Dzieki za rady.

Odnośnik do komentarza

Aggie_1990
Jomira- ale to nie ja mam problem tylko wszyscy na tym forum... Kazdy uwaza ze nie powinnam sluchac poloznej tylko jechac do szpitala. Zgadzam sie w 100% z Twoja opinia. Dostalam antybiotyki i musze lezec. A co do uplawow to one nie sa zielone ! Dziewczyny czytajcie ze zrozumieniem a pozniej najezdzajcie na ludzi! Polecialo mi cos galaretkowo zielonkawego co okazalo sie czescia odchodzacego czopa sluzowego. Najpierw czytajcie ze zrozumieniem pozniej zacznijcie najezdzac i komentowac. Dzieki za rady.

Śledzę ten wątek od dłuższego czasu...
Aggie uwierz mi, że dziewczyny czytają ze zrozumieniem i chciały dobrze dla Twojego dziecka. Nikt na Ciebie nie najeżdża, tylko bardzo dobrze Ci radzą. Teraz piszesz, ze poleciało Ci ,,coś,, galaretkowatego, zielonego a wcześniej pisałaś że leje się z Ciebie. To raczej może Ty pisz bardziej zrozumiale.....

http://www.suwaczek.pl/cache/d6f3579dec.png http://s2.pierwszezabki.pl/023/023253980.png?8442
http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=5155514d62e137f5a.png

Odnośnik do komentarza

zana27
Aggie_1990
Jomira- ale to nie ja mam problem tylko wszyscy na tym forum... Kazdy uwaza ze nie powinnam sluchac poloznej tylko jechac do szpitala. Zgadzam sie w 100% z Twoja opinia. Dostalam antybiotyki i musze lezec. A co do uplawow to one nie sa zielone ! Dziewczyny czytajcie ze zrozumieniem a pozniej najezdzajcie na ludzi! Polecialo mi cos galaretkowo zielonkawego co okazalo sie czescia odchodzacego czopa sluzowego. Najpierw czytajcie ze zrozumieniem pozniej zacznijcie najezdzac i komentowac. Dzieki za rady.

Śledzę ten wątek od dłuższego czasu...
Aggie uwierz mi, że dziewczyny czytają ze zrozumieniem i chciały dobrze dla Twojego dziecka. Nikt na Ciebie nie najeżdża, tylko bardzo dobrze Ci radzą. Teraz piszesz, ze poleciało Ci ,,coś,, galaretkowatego, zielonego a wcześniej pisałaś że leje się z Ciebie. To raczej może Ty pisz bardziej zrozumiale.....

Dodam do tego jeszcze że w jednym z Twoich dzisiejszych postów jest że od rana nie czujesz ruchów a w kolejnym że ruchy są więc........

Odnośnik do komentarza

patusia23
zana27
Aggie_1990
Jomira- ale to nie ja mam problem tylko wszyscy na tym forum... Kazdy uwaza ze nie powinnam sluchac poloznej tylko jechac do szpitala. Zgadzam sie w 100% z Twoja opinia. Dostalam antybiotyki i musze lezec. A co do uplawow to one nie sa zielone ! Dziewczyny czytajcie ze zrozumieniem a pozniej najezdzajcie na ludzi! Polecialo mi cos galaretkowo zielonkawego co okazalo sie czescia odchodzacego czopa sluzowego. Najpierw czytajcie ze zrozumieniem pozniej zacznijcie najezdzac i komentowac. Dzieki za rady.

Śledzę ten wątek od dłuższego czasu...
Aggie uwierz mi, że dziewczyny czytają ze zrozumieniem i chciały dobrze dla Twojego dziecka. Nikt na Ciebie nie najeżdża, tylko bardzo dobrze Ci radzą. Teraz piszesz, ze poleciało Ci ,,coś,, galaretkowatego, zielonego a wcześniej pisałaś że leje się z Ciebie. To raczej może Ty pisz bardziej zrozumiale.....

Dodam do tego jeszcze że w jednym z Twoich dzisiejszych postów jest że od rana nie czujesz ruchów a w kolejnym że ruchy są więc........

Otóż to...

http://www.suwaczek.pl/cache/d6f3579dec.png http://s2.pierwszezabki.pl/023/023253980.png?8442
http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=5155514d62e137f5a.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...