Skocz do zawartości
Forum

Zmartwienie:(


Gość babe2k

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Byc moze ten temat byl juz poruszany tu na forum ale mam problem od okolo 3 dni mam bol jajnika lewego i taki jakby ucisk czuje do pachwiny oraz troche dol brzucha i dostalam zmartwienia bo 7mies temu mialam cc i przy okazji usuneli mi torbiel pecherzykowa ktora ponoc zrobila mi sie podczas ciazy teraz przed wyjazdem na wakacje bralam 2 miesiace tabl anty i boje sie czy znowu ta torbiel sie nie nawrocila:( nie wiem czy to wynik owulacji chodz wydaje sie ze juz byla ona w tym mies dodam ze od tego miesiaca zaczelismy sie starac o malenstwo i mam metlik w glowie i strach:( ide jutro na usg kontrolne ,ale mimo to nie daje mi spokoju strasznie sie denerwuje ,a i sennosc mi dokucza ostatnio i czesciej jestemw toalecie.prosze pomozcie .:23_30_126:

Odnośnik do komentarza

Witaj widzisz z ta rana to jest roznie bo jedni mowia ze po 6mies inny ze po roku a inni jeszcze 2 lata i nie da sie okresli kiedy tak naprawde mozna ale na przykladach widze ze miektore dziewczyny po 3 mies od cesarki zachodza w ciaze i rodza dzieci i nie ma problemu po 5miesiacach i tez jest ok to jest dowod ze da sie z tak jak widaomo jesli w tak krotkim czasie jest 2 ciaza to jest i drugie cc tak aby wlasnie zapobiec rozejsciu sie rany.Dzis ide na usg zobaczymy co bedzie ...

Odnośnik do komentarza

Dziekuje dziewczyny za wsparcie !!!!!!!lekarz pewnie tabletkami zacznie to leczyc bo torbiel nie jest duza i jest pecherzykowa czyli taka sama jaka usuneli mi ja przy cc z tym ze wtedy mialam ogromna bo na 6cm a teraz jest na 3.5 niestety te torbiele maja to do siebie ze nawracaja i lubia to robic pecherzyk podczas owulacji nie peka i stad jest ponoc one maja sie wchlonac i wchlaniaja po terapi tabl anty eh oby tak bylo bo juz nie mam sily:(:(7miesiecy bylo spokoju :(:(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...